Sosyal Sorumluluk

n11.com kimdir, vizyonu/misyonu nedir, bulunduğu sosyal ağlar nelerdir?
Aklınıza gelen tüm soruların cevabı burada!

Sponsorluk Stratejimiz:

Marka Yönetimi tarafından yaratılan ve PR tarafından desteklenen n11.com bilinirlik ve farkındalık çalışmalarının, belli hedef kitlesi bazında, bilinirlik, farkındalığı pekiştirmek ve kitlesel bazda kurumsal itibar ve algısı ile bilinirliliğini güçlenmesini sağlamak.

Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı Forma sponsorluğu

2013 Eylül ayında Darüşşafaka Cemiyeti, Darüşşafaka Spor Kulübü ve Doğuş Grubu arasında uzun süreli bir iş birliği protokolü imzalanmıştır. Bu protokol ile Darüşşafaka Basketbol Takımlarının Darüşşafaka Doğuş Sportif Yatırımlar ve Ticaret A.Ş. yönetiminde "Darüşşafaka Doğuş Basketbol" adı ile ileri başarılara ulaştırılması ve Doğuş Grubu tarafından bir sosyal sorumluluk projesi olarak Darüşşafakalı öğrencilerinin eğitim giderlerine katkıda bulunulması amaçlanmıştır.

Bu oluşum Türk Basketbolunun geliştirilmesine odaklı, "fair play"e dayalı spor anlayışıyla, başarılı takımlar oluşturarak Türk ve Avrupa Basketbol Liglerinde başarılar kazanmayı, sporda fırsat eşitliği misyonu ile ülke çapında amatör sporculara kendilerini geliştirme olanağı sağlayarak altyapıdan itibaren yaşam boyu öğrenen, çağdaş, özgüvenli ve topluma karşı sorumlu profesyonel sporcular yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefe paralel Doğuş Planet, n11.com şirketi olarak, Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı’nın sponsorlarından biri olarak, Türk Basketbol Liginde başarılı olması için gerekli desteği göstermeye devam edeceğiz.

Dreamstalk

Algı stratejisti ve Koç Üniversitesi Öğretim görevlisi Semih Yalman ve eski öğrencisi Ezgi Utan tarafından tasarlanan, hedefi hayal kurmaya teşvik, hayal kavramını olumluya taşımak ve gençlere kalıplar dışında ifade imkânı sağlamak olan konferans serisi Dreamstalk’un ana sponsorlarından biri olan n11.com, her yıl, 10’larca öğrencinin hayalini gerçekleştirmesine destek olmaktadır.

Bugüne kadar hayalleri gerçekleşen öğrencilerin hikayeleri için www.dreamstalk.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BurasıYouth Store

Üniversite öğrencileri düşük bütçelerle günün değişen şartlarını yakalamaya, geleceğe hazırlanmaya çalışıyorlar,bunun için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetlerle buluşmaları, güncel kalmaları adına bir gençlik merkezi formatı hayata geçirildi. Burası Youth Store’ların en önemli faydalarından birisi Lüksü Demokratikleştirmek. Fırsat eşitliği adına gençler yüksek fiyatlı ürünlerle kiralama modelleriyle buluşuyor ve aynı zamanda piyasa değerinin altında ihtiyaç duydukları ürünleri satın alabiliyorlar.

Mağazalarda bulunan markalar, kampanyalar, etkinlikler düzenleyerek gençlerin faydasına olacak aksiyonlara birlikte imza atıyorlar.

Türkiye çapında toplam 50 Merkezde faaliyet gösterecek Burası! Youth Store noktaları ile gerek gençlere gerekse Üniversite yönetimlerine önemli katkılar sağlamaya başladık. Türkiye’nin dört bir yanından n11.com, açıkpazar yeri platformunda mağazası olan on binlerce satıcının milyonlarca ürününe BurasıYouth Store fırsatları ile birleştirerek üniversite öğrencilerine ulaştırmaktadır.

Bukla Tur

Bukla genç bir şirket olmasına rağmen şu anda Türkiye’nin doğa turlarında lider kuruluşlarından biridir. Muhtemelen Türkiye’nin en iyi doğa turizmi acentasıdır. Kısa sürede Türkiye’nin en tanınan ve en güvenilen ekoturizm acentalarından biri olmuştur. Organizasyonu zor doğa turlarında edindiği tecrübeyi kültür turlarına aktarmış ve bu kategoride yaptığı kaliteli ve sorunsuz turlarla kendine yer edinmiştir. Türkiye’nin dağlarını, doğasını iyi bilenlerle birlikte yaptıkları turlar sayesinde görülmesi gereken “en”ler ile gizli kalmış cennetleri aynı anda tur programlarında sunarken, n11.com sponsorluğunda, doğa sporları yapan ve doğa turlarına katılanlara n11.com tanıtımı yaparken, ihtiyaçları olan malzemelerin n11.com sitesinden alınabileceği farkındalığının oluşturulması konusunda destek vermektedir.

2015 yılına özel sponsorluklar:

n11.com 2015 Elmas Sponsorluğu, Webrazzi E-Commerce Conference, 18 Şubat 2015, Istanbul, Dogus Planet, n11.com Strateji ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Yu-Shik Kim, n11.com’un Türkiye’deki doğuşuna ve operasyonlarına başlama serüvenini 11 soruda dinleyicilerle paylaştığı sunumuna https://webrazzi.com/2015/02/23/webrazzi-e-ticaret15-konferansinda-yapilan-tum-sunumlar/ ulaşabilirsiniz.

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, Webrazzi e-Ticaret’15 etkinliğinde yaptığı araştırmayla alışverişin “en göz’de” trendlerini ortaya koydu. Nöropazarlama şirketi ThinkNeuro’nın göz takibi yöntemiyle yaptığı ve n11.com sitesi üzerinde tüketicilerin en çok ilgi duyduğu konuları ortaya çıkaran araştırmaya göre Türkiye’de erkekler maceraya ve keyfine, kadınlar seyahate ve stile düşkün çıktı.

https://webrazzi.com/2015/03/05/n11-com-goz-takibi-arastirmasi/ Infografik görselini ekleyebiliriz.

n11.com Platin Sponsor, Sustainable Brands Conference & Digital Parekende Konferansı, 26-27 Mayıs 2015 Sürdürülebilir Markalar Konferansı

sürdürülebilirlik, marka ve inovasyon konularında ilham almak, fikir alıverişi yapmak ve bilgi edinmek isteyen profesyoneller için dünya çapında bir başlangıç noktası kabul edilmektedir. Geleceğin daha iyi markalarını inşa etme konusunda hemfikir olan marka yöneticilerini bir araya getiren ve network yapma imkânı sağlayan bir konferanstır.